Fine Art Prints

                                           Desert Flower, Monument Valley, Arizona

                                           Desert Flower, Monument Valley, Arizona

Mé photografie jsou vytvářené tradičními filmovými nebo digitálními fotoaparáty.

Proces vytvoření fotografie, ať je původně zaznamenána na políčko filmu nebo digitálním senzorem zabere desítky, někdy stovky hodin. 

Své fotografie tisknu na špičkové tiskové materiály Hahnemuelle, Ilford nebo Epson a individuálně je vybírám dle charakteru fotografie tak, aby výsledný fyzický tisk podpořil můj tvůrčí záměr. Tisk je pro mně finální a nedílnou částí tvůrčího procesu, který začíná ještě před tím, než na lokaci stisknu spoušt fotoaparátu.

Všechny fotografie si můžete koupit ve formě paspartovaného tisku za níže uvedené ceny které se odvíjejí od Vámi zvolené největší délky: 

Velikost stran             v passpartě                 v rámu 

  do 100cm                          7.999 Kč                       9.999 Kč

  do 70cm                            4.999 Kč                       5.999 Kč

  do 50cm                            2.999 Kč                      3.999 Kč

  do 30cm                            1.999 Kč                      2.599 Kč

 

Všechny tisky jsou opatřeny certifkátem originality na zadní straně tisku. Tato označení je záruka toho, že vlastníte skutečný originál.

Každý tisk je ručně podepsán jak na fotografii tak i a na passpartě. Díky tomu můžete kdykoliv vyměnit passpartu a stále budete mít ověřitelně originální tisk.

Technologie výroby fotografií se rychle rozvíjí. Můj způsob i postup výroby se mění spolu s ní. Abych zaručil, že si kupujete moderní výrobek v nejvyšší kvalitě, každý tisk vyrábím až na základě Vaší onjednávky. 

 

100% záruka spokojenosti. Pokud nebudete spokojeni s kvalitou tisku nebo provedení vyměním váš tisk za nový.

100% záruka věrnosti barev. K výrobě používám výhradě archivní papíry a inkousty zaručující téměř neomezenou životnost. Pokud  Váš tisk vybledne vyměním Vám ho za nový, dokud jste jeho aktuálním vlastníkem.

100% záruka na rámování. Pokud dojde vinou nekvalitního rámování nebo matovaní k poškození tisku vyměním nebo opravím tisk i rám zdarma.  

certificate.png

Fotografie v rámu jsou z technických důvodů vždy tisknuty na matný papír. Pokud preferujete leský papír i v rámu, uveďte Váš požadavek do objednávkového formuláře.

Doprava po ČR je zahrnuta v ceně.